fbpx

Nopri Kitsejuust 200g

4,00

Koostisosad:
pastöriseeritud kitsepiim, sool 1,5%, laap, juuretis

100g sisaldab:
energiat 319 kcal / 1333 kJ
valke 25,6 g (millest küllastunud rasvhappeid 17,3 g)
süsivesikuid 0 g
rasvu 20,8 g
soola 1,5 g

Tootekood: 55.1 Kategooria:

Kirjeldus

Kitsejuust on poolkõva Hollandi Gouda-tüüpi juust. Mõõduka soola – ja kõrge rasvasisaldusega. Laagerdusaeg 6 kuud. Kitsejuust on valmistatud naaberküla kitsefarmist pärit kitsepiimast – Üvasi talust.

Juustu parimad maitseomadused avalduvad temperatuuril 18-22 CKitsejuust on seesugune imeline saadus, et proua Kits laseks end teietada, kui teaks, millist võlunestet temakene lüpsab. Rasvad-valgud-mineraalid on kitsepiimas sedavõrd hästi paigas, et ta on lausa kohustuslik toit rasedale ja imetajale, luuhõrenemist tõrjuvale eakale ja kolesterooli pelgavale teadlikule. 10-tuhande-aastane looduse kingitus korrastab ainevahetuse ja vereloome, võtab maha allergia ja vererõhujamad, puhastab ja tervendab igemed ja hambad ning hellitab ka sellist soolestikku, mis lehmapiima vahest väga ei armasta.
Poolkõva gouda ei lähe seistes käest ära, nagu tooremad juustud – aeg muudab tema omadusi maitsest ravitoimeni sabast sarvedeni ainult paremaks. Ühtaegu nii vitamiine kui elujõuks tarvilist kaltsiumi-magneesiumi sisaldav hõrgutis on Nopri juustukojas tembitud nii, et eriline kitsemaitse pole liialt tuntav. Kuidas on nii erilise tervendus-toidu hind nii Sinu-sõbralik, üksnes 7 tärni tegijatepere teab. Võta heaks!

Ostukorv

Ostukorv on tühi

0