• Kahjuks on kojukande teenus ajutiselt suletud.

 • Nopri Pere lemmik

  Nopri Pere lemmik

  Koostisosad:

  Nopri Gouda Klassika 3 kuud, 200g Nopri Gouda Rosmariini 3 kuud, 200g Nopri Gouda Trühvli, 200g Nopri Murakasahvt 150g Nopri Soolakaramell 100g Nopri Mee-sinepikaste tilliga 150g Nopri Kasemahla limonaad mustsõstraga 330 ml Nopri Kasemahla õlu tume 4%, 440 ml Nopri Juustušokolaad 100g

  Allergeenid:

  piim, kakao, soja, sinepiseemned

  39.70

  Säilitamine:

  +2…+6°C 30 päeva

  Laost otsas

  Kategooria: Sildid: ,

  Kirjeldus

  Selle kingipaki koostamisel osales üheskoos terve Nopri perekond, kel oma kindlad lemmikud. Nii et võib olla täiesti kindel, et selles valikus leidub rõõmu igaühele!

  Turundusjuhist perepoeg Karl pakkis sinna ära klassikalise Gouda, agronoomist tütar Lisettele Rosmariini Gouda. Tehnoloogist tütar Gerda lemmik on Trühvli gouda. Lapselapsed-pesamunad Aron, Tommi ja Aston aga soovisid komplektis näha juustušokolaadi, murakamoos ja kasemahla limonaadi – nagu pere pisematele maiasmokkadele ikka kombeks! Väga asjalik ja tasakaalustav valik tulevaste Nopri meistrite poolt! Kinkepakis leidub lisaüllatusena ka kohalikku naturaalset keelemärjukest vanemale ja nooremale pererahvale.

  See on meie pere silmis ideaalnõ’ (võru murrak – ‘ideaalne’) valik, mida kinkida oma lähedastele – suurtele ja väikestele! Ja miks mitte ka koostööpartneritele – ka nendest saab ju ajapikku meie väikeses konnatiigis justkui omaenda perekonna osa!

  0
   0
   Ostukorv
   Toidukorv on tühiTagasi poodi