fbpx

Sõbrapäeva pakk väike

19,90

Pakend: Kinkekarp, juustud vaakumpakendis, kastmed-hoidised klaaspurgis, šokolaad karbis, joogid klaaspudelis

Koostis:

  • Nopri Gouda Vürtsköömne 3 kuud, 200g
  • Nopri Gouda Lambaläätse 3 kuud, 200g
  • Nopri Juustušokolaad 100g
  • Nopri Ploomisahvt 150g
  • Kuivatatud puuviljad ja pähklid šokolaadis 150g
  • Röstitud mandlid 150g

Säilitamine: 30 päeva, hoiusta jahedas

Kaal: bruto 1260g, neto 1160g

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Tegemist on tavalise sõbrapäeva paki väikevennaga, mis oma hoolega kokkupandud valikuga ei jää sugugi alla suuremale. Väiksem pakk ei tähenda, et selle saaja on väiksem sõber – tema kõht ja süda on ühtmoodi õnnelikud mõlema paki üle.

Talujuustudest osutusid käesolevasse pakki väljavalituks 3-kuulise laagerdusajaga vürtsiköömne Gouda ja lambaläätse Gouda. Mõlemat juustu soovitame nautida kõigega sobiva traditsioonilise ploomisahvtiga, mis samuti oma tee sõbrapäeva pakki leidis.

Mis oleks sõbrapäev ilma šokolaadita? Pakist leiate uudse ja mõnusalt ebatavalise koostisega tumešokolaadi, millele on lisatud 15% üheaastast kõva talujuustu – proovijale annab too julguse ka edaspidi uusi ja põnevaid maitsekooslusi proovida.

Veel oleme sõpradele mõeldes lisanud valikusse vähemalt sama palju maitseelamust pakkuvad kuivatatud puuviljad ja pähklid šokolaadis ning röstitud mandlid.

Me kõik teame, on suurim rõõm jagamise ja kinkimise rõõm! See aga ei tähenda, et sõbrapäeva pakk ainult kinkimiseks on. Kui tooted tunduvad ahvatlevad, siis võid selle lihtsalt endale ka soetada.

Ostukorv

Ostukorv on tühi

0